KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 9. kolo 19.10.2013

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

MOCHTÍN STŘÍDÁ NA ČELE TABULKY  CHANOVICE

Po dvou kolech kdy Mochtín prohrou na hřišti Slavoje Stod 4:2  přenechal vedení v tabulce krajské soutěže dorostu Haas Chanovice  se znovu vrací do role lídra tabulky.  Chanovičtí o první místo přišli prohrou na hřišti pátého Chotěšova po té když v tomuto duelu nastoupili v silně oslabené sestavě.  Na programu 9. kola KS byla dvě pošumavská derby .  Dlouhá Ves porazila Nýrsko a Mochtín byl úspěšný v Lubech. Dlouhoveští  ziskem třech bodů tak přispěli  k tomu, že první tři místa v tabulce patří jednoznačně  našemu regionu. Na první příčce je Mochtín, druhé Chanovice a třetí místo patří  Tatranu Dlouhá Ves. Nýrsko je osmé a Luby  po prohraném derby s Mochtínem  je stále předposlední.

LUBY - MOCHTÍN   0 : 6 (0 : 4)

Stanislav Bejvl

Hosté byli celý zápas lepší i přesto, že jim chyběli tři hráči základní sestavy. První minuty byly ze strany Mochtína hodně nervózní.Ve dvacáté minutě se trefil Jakub Bejvl a to přineslo Mochtínským uklidnění.Stejný hráč přidal i druhou branku a na třetí branku přihrál Raškovi. Hráčem utkání se stal Jakub Hadáček ,který první půli střežil branku hostů a ve druhém poločasu nastoupil v útoku a vstřelil dva góly.

Sestava Mochtín: Hadáček (46´Pretzelmayer)-Zajíc,Žiak,Rubáš,Voldán-Burian,Nebeský, Bejvl,  Peleška Jiří-Pretzelmayer (46´Hadáček),Rašek . Střídali:Lorenc,Strejc,Peleška Petr,Coufal.

Branky:Bejvl 2 ,Hadáček 2 ,Nebeský,Rašek.

Rozhodčí Radim Koura, hráno bez karet, diváků 50.

CHOTĚŠOV - CHANOVICE  2: 0 ( 1: 0)

Oldřich Šebek

Oslabení chanovičtí odehráli poměrně nešťastné utkání. Prvních 20.minut se hrálo vyrovnané utkání s mírnou převahou domácího mužstva, V této době hosté inkasovali z rohového kopu domácích. Poté byli do konce prvního poločasu lepším mužstvem a vypracovali si více šancí ke skórování. Druhý poločas přitlačili domácí mužstvo na jejich polovinu a bušili do zavřené obrany. Šance ke skórování přicházely, hosté je však nedokázali proměnit ve vyrovnávací branku. V zakončení jim chyběl klid a zkušenosti.   10 minut před konce hosté již začali hrát vabank, na 3 obránce a tak místo vyrovnávací branky, ke které bylo mnohdy hodně blízko, v poslední sekundě utkání inkasovali druhou branku. Za obrovskou vůli a nasazení až do konce utkání zaslouží chanovičtí dorostenci pochvalu a respekt.

DLOUHÁ VES - NÝRSKO 5 : 2 (3 : 2)

Branky: Kolář Pavel 3 , Šimek Michal, Švec Pavel - Trefanec Michal , Vlček Michal

Rozhodčí:Petrželka František;ŽK:1:2;Diváků : 35     .

Ostatní výsledky:

KDYNĚ - MERKLÍN  0: 0 ( 0: 0)  PK 6:5 , STOD - HOLÝŠOV  7: 2 ( 3: 0), STAŇKOV - H. TÝN  1: 5 ( 0: 2)