KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 9. kolo 19.10.2013

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

SE STODEM DOMINOVAL LUBSKÝ KANONÝR MICHAL PIVOŇKA

Lubští žáci si ze Stodu přivezli zasloužené tři body a díky střelecky disponovanému Michalu Pivoňkovi si vítězstvím 1:8 vylepšili i celkové brankové skóre.

STOD - LUBY 1:8 (0:4)

Miroslav Křížek

Již v 6 min. svůj průnik po pravé straně zakončil střelou k bližší tyči František Petlan 0:1. Ve 12 min. znovu po průniku Františka Petlana po pravé straně tentokrát přesnou přihrávkou ve vápně našel Michala Pivoňku, který zvýšil na 0:2. Ve 28 min. domácí brankář nestačil na dobře kopnutý trestný kop Michala Pivoňky 0:3. Ve 34 min. Tomáš Bureš vysunul do brejku Michala Pivoňku, který se opět nemýlil a uzavřel tak již svým třetím gólem na poločasových 0:4. Úvod druhého poločasu se domácí snažili o alespoň částečnou korekci pro ně se nepříznivě vyvíjejícího výsledku, pokud se však již dostali k ohrožení lubské branky, tak hostující obranu podržel svými zákroky brankář Pavel Jiřinec. Ve 45 min. utkání se ve skrumáži před domácí brankou znovu nejlépe zorientoval Michal Pivoňka a zvýšil již na 0:5. Ve 49 min. Michal Pivoňka tentokrát našel na vápně dobře postaveného Víťu Maňase, který domácí síť rozvlnil již pošesté. V 52 min. domácí brankář vyrazil střelu Zdeňka Krejčiříka, avšak přímo proti noze Víťi Maňase, který se trefil z dálky a dal na 0:7. V 62 min. se domácí David Lihm opřel z dálky do trestného kopu a tentokrát nachytal Pavla Jiřince v nedbalkách a pokazil mu tak čisté konto 1:7. Na konečných 1:8 v závěru utkání uzavřel svým pátým gólem Michal Pivoňka.

Branky: Lihm David 62'-  Petlan František 6', 5x Pivoňka Michal 12', 28', 34', 45', 65' a 2x Maňas Vít 49' a 52'. Hrano bez karet. Rozhodci Šiška Pavel.

STAŇKOV - MECLOV  4: 0 ( 2: 0) ,  TLUČNÁ - KASEJOVICE  0: 8 ( 0: 3), MRÁKOV - H. TÝN  1: 3 ( 1: 2)