IV. TŘÍDA - skupina B 9. kolo 19.10.2013

IV. TŘÍDA – skupina  B

OBHÁJILI V KOLINCI LOŇSKÉ VÍTĚZSTVÍ

Před rokem 20.října  zajížděly Budětice na hřiště do Kolince v roli nováčka soutěže a přesto zde slavily úspěch podobě výhry 0:1. O rok později se situace opakovala jen s výrazný rozdílem v tom, že hosté do Kolince přijeli v roli lídra tabulky.  Svoji roli favorita zde potvrdili , zopakovali výsledek jako přes kopírák  a nadále vévodí s dvoubodovým náskokem  a 93(!!) procentní úspěšností získaných bodů tabulce.  Druhé Milčice rovněž v Sušici nezaváhaly , ale  v následujícím kole nají volno  a to je další šance pro Budětice svůj náskok zvýšit. V cestě jim bude stále na domácím hřišti v Rabí hostující Zavlekov. Tento duel lze označit za zápas podzimu a pokud ho Budětice zvládnout, pak nejen že přezimují na čele tabulky, ale vytvoří si pro jaro slibný náskok.

TJ SUŠICE C – MILČICE 2 : 5 (1 : 2)

Branky :  2. Kratejl Petr, 52. Buchsbaum Petr – 28.  Kubaň Milan, 39.  Vladař Tomáš, 64.  Vladař Tomáš, 65.  Chládek Josef, 90. Chládek Josef

Rozhodčí: Pena Miroslav, ŽK 0:2, diváků 80.

KVASETICE - SOBĚŠICE 5 : 0 (2:0)

Pavel Roub

Začátek utkání byl v režii domácích, kteří v prvních 5 minutách 3x vystřelili na branku soupeře, a z toho 2x šli sami na branku. Ve 13. min byl ve vápně podražen Vojta Roman a z nařízené penalty otevřel skore Vojta Lukáš. Zhruba od 20. min se hra srovnala a teprve gol do šatny dostal domácí, kteří hráli od 25. min bez zraněného V. Zahradníka. Do druhého poločasu nastoupil Z. Maršík a oba týmy hrály opět v plném počtu. Ve druhé půli měli navrch domácí, což vyjádřili třemi goly.

Branky:13.(PK), 39., 83. Vojta Lukáš, 76., 81. Maršík Zdeněk

Rozhodčí Václav Lojík, ŽK 0 : 1, ‚CK 1 : 1 (Vojta Roman - Čech Martin,  diváků 30.

KOLINEC – BUDĚTICE 0 : 1 (0 : 0)

Vyrovnané utkaní kterému by slušela remiza.

Branka:  53. Tušinovský Jan(PK)

Rozhodčí Josef Abraham, ŽK 4:4, diváků 100.

ZAVLEKOV -  PLÁNICE   5 : 1 (4 : 1)

Branky: 10. Fous Jan,24. 31. 36. Bilynskyy Mirek, 64. Křesák  Pavel - 17. Plánička Lukáš

Rozhodčí Roman Mácal. ŽK 2:3. Diváků 90.

VEŘECHOV- HORY MATKY BOŽÍ  4 : 0 (1 : 0)

Hnídek Jaromír

V průměrném utkání rozhodli domácí o vítězství na začátku obou poločasů,první gól padnul již ve 30. vteřině.

Sestava domácích: Zerzan Petr-Janda Tomáš,Košnař Stanislav,Andrle Richard,Rejšek Jindřich-Želiska Lukáš,Šíp Petr,Hrůša Jan,Brabec Jiří-Richter Milan,Sopoci Vladimír /Štěrba Jan,Berger Lukáš/

Branky: 1.. a 46.  Hrůša Jan, 58.  Želiska Lukáš,76.  Šíp Petr

Rozhodčí  Kurc Lubomír.  ŽK 1:2.ČK 0:1 (Matějka Ondřej). Diváků : 40.

PAČEJOV B -  HRÁDEK B   3 : 0 (3 : 0)

O svém vítězství rozhodli domácí již v prvním poločase, když se postupně trefili Jirka Cikán, Vašek Klásek a Pepa Hora. Hrádecká omlazená  rezerva  v Pačejově rozhodně nezklamala a konečný výsledek je pro ni dost krutý. Před 50 diváky řídil rozhodčí Miroslav Pena.

Branky: 24. Cikán Jiří , 33. Klásek Václav ,39. Hora Josef

Rozhodčí:Pena Miroslav; ŽK:  4 : 1; ČK:1 : 0 (Daniel Kopáček).  Diváků: 50