OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI 9. kolo 19.10.2013

OKRESNÍ PŘEBOR – MLADŠÍ ŽÁCI

LUBY ZÍSKALY  LUXUSNÍ NÁSKOK  - PAČEJOV JE SE DOTAHUJE

Dvě kola před ukončením první části okresního přeboru mladších žáků  jsou na čele tabulky s luxusním náskokem devíti bodů favorizované Luby. Tým vedený trenérem Radkem Pikhartem  prodloužil svojí vítěznou šňůru na jedenáct utkání , vstřelil 70  branek, když té jubilejní  jejíž autorem byl Jan Holý  ve 28.minutě  utkání Luby-Plánice  minutu před tím předcházela třetí gól v tomto zápase Matěje Pivoňky který završil svůj hattrick.

Ve vzácně vyrovnané tabulce na dalších místech čela tabulky se do této společnosti propracoval Sokol Pačejov , který rozhodně neřekl  stejně jako Klatovy B své poslední podzimní slovo.

ŠVIHOV –  DLOUHÁ VES  0  :0 (0:0) PK 5:4

Rozhodčí:Hessová Tereza;Bez karet. Diváků :20.

ŽICHOVICE  -  NALŽOVSKÉ HORY   3 : 7 (2 :3 )

Branky: 6.Hobl Sebastien 15.Fryje Lukáš, 45. Tuček Pavel, 21.,23.,27. a 33.  Kirpal Jakub,36.,46.,49. Říha Petr

Rozhodčí:Bala Petr;Diváků :20.

PAČEJOV - BOLEŠINY   3 : 2 (2 : 2)

Oba celky nastoupily k utkání  oslabené – domácím scházela Šárka Růžičková a zraněný Honza Fiala, na druhé straně Bolešiny postrádaly špílmachra Sebastiana Webera. Už v 1.minutě se po pěkné akci dostali hosté do vedení, když zakončoval  Tomáš Matoušek. Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat. O minutu později totiž vyrovnal Kuba Masopust. Týž hráč dostal Pačejov do vedení v 10.minutě. Do kabin se však šlo za nerozhodného stavu 2 : 2, neboť v 19.minutě vyrovnal z pokutového kopu David Homolka. I po změně stran se hrál zpočátku vyrovnaný fotbal, ale domácí přece jen postupně získávali převahu a svůj tlak dokázali vystupňovat především v poslední desetiminutovce. Odměnou jim byl vítězný gól v poslední minutě řádné hrací doby. Dnes nejlepší hráč Pačejova Kuba Masopust vybojoval u rohového praporku zdánlivě ztracený míč, poslal ho před bránu a Simon Valeš umístěnou střelou zajistil Pačejovu vítězství a tři body. Pro kvalitní celek Bolešin to bylo poněkud kruté, zápasu by asi slušel nerozhodný výsledek. Jejich nejlepší hráčkou byla kapitánka Monika Farná. Zápas řídil rozhodčí Miroslav Pena.

Branky :  2. a 10.  Masopust Jakub , 60.  Valeš Simon -  1. Matoušek Tomáš, 19.  Homolka David ( PK).

Rozhodčí:  Miroslav Pena.Diváků: 40.

LUBY - PLÁNICE   7 : 2 (3 : 1)

Radek Pikhart

Mladší žáci Lub i přes absenci několika opor prodloužili v zápase s Plánicí podzimní šnůru vítězství. Vítězství se nerodilo vůbec lehce, soupeř se prezentoval kvalitním výkonem, bojoval o každý míč, velkou oporou byl brankář.

Branky: 20., 34. a 37. Pivoňka Matěj, 7. a 33. Janda Leon, 4. Řeřicha Václav a 38. Holý Jan - 23. Novák, 35. Král.