IV. TŘÍDA - skupina B 8 . kolo 12. – 13.10.

IV. TŘÍDA – skupina  B

PROHRANÉ DERBY SESADILO MILČICE Z TRŮNU

Zpátky na stromy ! Tak by se dal třeba také  charakterizovat vývoj v tabulce IV.třídy  sk.B za poslední dvě kola. To předcházející které se hrálo bez účasti  dosud vedoucího celku Budětice 2012  (tento tým měl dle rozlosování volno) umožnilo Milčicím  se výhrou v Kvaseticích vyhoupnout do čela této soutěže. V posledním hraném kole o víkendu se ale vše opět změnilo.Přispěli k tomu jednak překvapivě vysokou prohrou v domácím prostředí v derby s pačejovskou rezervou sami hráči Sokola Milčice, ale také cenná výhra Budětic  nad na čelo tabulky stále dotírajícím Sokolem Myslív.   Myslív byl  právě v tomto kole  v  Rabí v duelu s FK Budětice  favorizovaným  domácím vyrovnaným soupeřem . V zápase kterému by spíše slušela remíza ale znovu potvrdil, že má stále na to míchat kartami na čele této soutěže.  Ostatně náhoda losu  možná tomu chtěla,  že prakticky do roka a do dne se pod hradem v Rabí strhla bitva mezi oběma soupeři . V té před rokem 13.října 2012 pocítil tehdy nováček soutěže FK Budětice 2012  doma první historickou prohru a u té byl právě Myslív výhrou 2 : 1!  Nicméně historie se neopakovala, a úvodní věta tohoto komentáře zpátky na stromy v podobě změn v tabulce znamená, Budětice do čela -  Milčice na druhé místo a třetí stále zůstává Sokol Myslív!

MILČICE - PAČEJOV B   1 : 5 (1 : 3)

Branky:32.Havlík Hanuš - 21. a 76. Kába František,24.,26. a 80. Kodýdek Jan

Rozhodčí Josef Abraham; ŽK 1:1 ; diváků 80

SOBĚŠICE – VEŘECHOV  2 : 7(1 : 5)

Branky: 19. Pohořal Petr, ,83min. Štěrba Jiří  - 7. Andrle Richard ,12. Sopoci Vladimír , 32.a 60.  Rejšek Jindřich 13. Janda Tomáš ,45. Richter Milan , 65. Šíp Petr  2:7.

Rozhodčí Veverka Jan ; ŽK 0:4, ČK 0:1 (Richter Milan); diváků 30.

HORY MATKY BOŽÍ – ZAVLEKOV 1 : 2 (1:1).

Branky: 31. Hoffmann Zdeněk (PK) - 19. Maxa Jan, 83. Bilynskyy Volodymyr.

Rozhodčí Roman Mácal ; ŽK:1:1 ; diváků 40.

PLÁNICE - KOLINEC 1 : 2 (0 : 2)

Rozhodčí Pena Miroslav; ŽK 1 : 3; diváků 40.

Branky: 58. Bauer Marek - 7. Dolejší Roman, 40. Horák Jan.

BUDĚTICE  - MYSLÍV   2 : 1 (1 : 1)

Zbyněk  Chmelík

Již v 5. minutě otevřel skóre důrazný útočník Budětic V. Korda. V 30. minutě obdržel ČK myslívský J. Kubala, po nesmyslném oplácení. První poločas obě mužstva bojovala, ale herně nic mimořádného nenabízela. Ještě v prvních 45. minutách se vyfauloval domácí L. Fiala, po dvou zákrocích ve středu hřiště a dvou žlutých kartách.

Do druhého poločasu vstoupily Budětice s odhodláním zápas vyhrát. Ale již po deseti minutách musel, po dvou žlutých, předčasně pod sprchy další domácí hráč R. Melka. Myslív, v početní převaze, logicky ovládl střed hřiště, ale bez většího ohrožení domácí branky. Naopak Budětice začaly bojovat a neúnavný, budětický útočník P. Janečka hodně zaměstnával obranu hostů. V 76. minutě proměnil PK J. Tušinovský. Budětice těsné vedení udržely a vrátily se zpět do čela tabulky této soutěže. V utkání jsme, dle očekávání, viděli množství emotivních situací a šance na obou stranách.

Spravedlivá by zřejmě byla remíza.

Branky: 5. Korda Václav 76. Tušinovský Jan (PK) - 38. Marek Zdeněk

Rozhodčí  Švátora Jiří ; ŽK 0 : 3; ČK 2 :1 ( L.Fiala, R.Melka – J. Kubala) ; diváků  100.

HRÁDEK B – KVASETICE   1 : 0 (1 : 0)

Branka : 44. Rychtařík Leoš.

Rozhodčí Blaheta Josef. Bez karet. Diváků 50.