KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 8. kolo 12.-13. 10.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

POTŘETÍ UDRŽELY LUBY ČISTÉ KONTO

V šestém zápase podzimní části krajské soutěže žáků  dosáhli lužští žáci svého čtvrtého vítězství  a po třetí uhájili na svém brankovém kontě čistou nulu. V tomto kole si bez problémů doma poradili svěřenci Miroslava Křížka se Sokolem Mrákov.

LUBY – MRÁKOV   4 : 0 (1 : 0)

Miroslav Křížek

Domácí potvrdili, že jsou proti Mrákovu (zatím poslednímu týmu průběžné tabulky) favoritem utkání a nakonec zaslouženě zvítězili 4:0 po brankách Matěje Pivoňky v 35 min., Pavla Jiřince v 37 a 40 min. a Jana Šafránka v 54 min. Hned od úvodu utkání lubští svého soupeře přitlačili na jeho polovinu hřiště, avšak dlouho se jim nedařilo v zakončení. Až v poslední minutě prvního poločasu Pavel Jiřinec, který tentokrát místo mezi brankovými tyčemi nastoupil v útoku, svým důrazem v souboji s hostující obranou vybojoval míč a jeho centr z pravé strany zužitkoval Matěj Pivoňka a vstřelil první branku. Domácí se tak uklidnili a úvod druhé půle zvládli na jedničku, kdy se dvěma brankami ve 37 a 40 min. v zakončení prosadil Pavel Jiřinec po centrech z pravé strany a ukázal tak svým spoluhráčům, jak mají využívat své brankové příležitosti. Mrákovští se k ohrožení lubské branky příliš nedostávali, pouze ve 48 min. se jim podařil průnik za jinak dobře hrající obranu domácích, kterou však včasným vyběhnutím a dobrým zákrokem podržel brankář David Schejbal. Na konečných 4:0 uzavřel v 54 min. Jan Šafránek, který zužitkoval opět centr zprava od dobře hrajícího Štěpána Doubka.

Sestava domácích : David Schejbal - Tomáš Bureš, Petr Toman, Luděk Hošťálek, Adam Hosnedl - Štěpán Doubek, Vít Maňas, Jan Šafránek, Tomáš Velek - David Bíško, Pavel Jiřinec. Střídali : Jakub Stelzer, František Petlan, Matěj Bláha, Matěj Pivoňka a Filip Kafka.

Branky :  35' Matěj Pivoňka, 37' a 40' Pavel Jiřinec a 54' Jan Šafránek.

Rozhodčí  František Petrželka, diváků 30.

Kasejovice  - Chodov 7: 0 ( 4: 0) ,  Meclov  - Stod 5: 1 ( 3: 1), H. Týn -  Blovice  6: 1 ( 2: 0