KRAJSKÁ SOUTĚŽ - DOROST 7. kolo 5. – 6.10.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ , SKUPINA B – DOROST

NA DOMAŽLICKU SE ROZHODLO O ZMĚNĚ NA ČELE TABULKY

V sedmém kole krajské soutěže dorostu sk. B  zajížděly první dva týmy  z čela krajské soutěže Mochtín a Chanovice za svými soupeři na Domažlicko.  Jednoznačně teoreticky slabšího soupeře čekaly Chanovice v podobě domácího Postřekova. To se také potvrdilo a při klopýtnutí Mochtína  na hřišti  Slavoje Stod  kde se dosavadními lídru tabulky nedařilo v duelu s domácími vůbec nic došlo ke střídání  na prvním místě. To patří po tomto kole největšímu rivalovi Mochtína v posledních třech ročnících Haas Chanovice. V dalším souboji dvou rivalů z Pošumaví v derby v Lubech byli úspěšnější domácí kteří si ziskem třech bodů  nad Nýrskem připsali do tabulky první  své podzimní vítězství. tento úspěch má  pro Luby  dvojí význam, neboť znamená také odlepení se od samého dna tabulky.

LUBY – NÝRSKO  3 : 0 (1 : 0)

Branky: Šleis Kare 2, vlastní.

Rozhodčí marek Mazanec.  ŽK 0 : 1. Diváků 40.

DLOUHÁ  VES - MERKLÍN  2 : 1 (0 : 0)

P. Beránek

Hrál se vyrovnaný fotbal s mírnou převahou domácího mužstva.

Branky:48. Beránek Pavel , 79. Švec Pavel - 54. Mastný Kryštof

Rozhodčí Petržilka Jiří;ŽK:4 : 1;Diváků : 50.

SL. STOD – MOCHTÍN  4: 2 ( 2: 1)

Stanislav Bejvl

Hostům se dnes vůbec nedařilo.Nevycházela jim kombinace,chyběl důraz v osobních soubojích,přesnost v zakončení.Navíc zklamala i dosavadní chlouba Mochtína -obrana.Na výkonu celého mužstva se zřejmě podepsala únava hráčů, kteří nastupují za mužstva dospělých.Ke všemu dva hráči přijeli přímo z utkání OP dorostu.

Doufejme,že Mochtínští napraví toto zaváhání hned příští kolo doma se Staňkovem.

Branky Mochtín: Rubáš, Žiak. Rozhodčí Sirový.

Sestava Mochtín: Hadáček-Peleška Jiří, Žiak Jan, Rubáš, Zajíc-Lorenc, Bejvl, Kotlan,Voldán-Matoušek,Pretzelmayer. Střídali:Nebeský,Rašek, Strejc

POSTŘEKOV - CHANOVICE 2: 4 ( 0: 3)

O.Šebek

Vítězství hostů se nerodilo vůbec jednoduše. Ihned ve 2.minutě se ocitl sám domácí útočník před brankou hosté, ale těsně minul. Nato se hosté rychle ujali vedení utěšenou střelou Martina Klase. Tento hráč byl tento den při chuti a do konce prvního poločasu stihl vstřelit čistý hattrick. Hosté po druhé brance ovládli první poločas, výborně kombinovali a vypracovali si mnoho šancí. Jedinou šanci domácích zlikvidoval brankář hostí. Druhý poločas začali hosté vlažněji a domácí toho dokázali využít a vstřelili gól. Za tohoto stavu se hosté nadechli k lepšímu výkonu, který skončil vstřelením čtvrté branky. Poté se uspokojili s daným výsledkem a přenechali domácím iniciativu. Tito byli do konce zápasu lepším mužstvem a vrhli vše do útoku. Vypracovali si i několik šancí, z toho pouze jedna skončila v síti hostí. Hosté vyráželi do rychlých brejků, ale zahazovali jednu vyloženou příležitost za druhou. Přesto dokázali dovést utkání do vítězného konce.

Branky hostů: Martin Klas 3, Daniel Beránek

H. Týn  - Holýšov  6: 0 ( 0: 0)  , Chotěšov -  Kdyně 3: 1 ( 2: 1) ,  Staňkov  - Blovice  0: 4 ( 0: 2)