KRAJSKÁ SOUTĚŽ - ŽÁCI 7. kolo 5. – 6.10.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  – ŽÁCI

LUBŠTÍ ŽÁCI PŘIVEZLI PRVNÍ BODY Z VENKU

Lubští žáci, i když se jim díky několika chybějícím hráčům a vynuceným změnám v již tvořící se základní sestavě žádná pohledná hra příliš nedařila, dokázali přivést své první body z venku, a to ze hřiště v Třebnici, kde třemi vstřelenými brankami pokořili svého soupeře z Meclova. Domácí tak radost z první  první podzimní výhry na svém hřišti(jednu již na svém kontě po zisku třech bodů v Mrákově mají)  museli odložit.

MECLOV - LUBY   0 : 3  (0 : 1)

Miroslav Křížek

Po opatrném začátku utkání se v 7 min. po rohovém kopu ve skrumáži v pokutovém území prosadil Zdeněk Krejčiřík, který jako jeden z mála v 1. poločasu dokázal prudce vystřelit a poprvé rozvlnil síť domácího brankáře. Místo uklidnění však na kopačkách hostů zůstávala řada nepřesností, které naštěstí domácí i díky dobře chytajícímu Pavlu Jiřincovi nedokázali využít. Druhý poločas v úvodu přinesl částečné herní zlepšení hostujícího týmu, které po kombinaci Michala Pivoňky a zakončujícího Jakuba Talaše ve 40 min. vyústilo ve vedení hostů 0:2. Poté však hra znovu upadla do průměru a žádné družstvo si nedokázalo vytvořit výraznější brankovou příležitost. Až v závěru utkání v 68 min. se hostům vydařila útočná akce, kdy Jakub Talaš dokázal po úniku po pravé straně poprvé slušně odcentrovat před domácí branku, kde se po hlavičkovém souboji Zdeňka Krejčiříka s domácími obránci prosadil Matěj Pivoňka, který přehodil menšího brankáře domácích a uzavřel na konečných 0:3. Všechny tři získané body venku jsou tak potěšující, na předváděné hře je však stále co zlepšovat.

Branky :  7.  Zdeněk Krejčiřík, 40.  Jakub Talaš, 68.  Matěj Pivoňka. Rozhodčí  Komanec Petr. Hrano bez karet.

Sestava Luby : Pavel Jiřinec - Adam Hosnedl, Jan Šafránek, Tomáš Bureš, Luděk Hošťálek - Zdeněk Krejčiřík, Vít Maňas, Tomáš Velek, Matěj Pivoňka - Jakub Talaš a Michal Pivoňka, Střídali : Marek Böhm, Jakub Stelzer a David Schejbal.

Ostatní výsledky:  Tlučná  - H. Týn  1: 3 ( 0: 2), Staňkov - Kasejovice  4: 3 ( 2: 1), Blovice  - Mrákov  5: 2 ( 1: 1)

Předehrávka 11.kola : Chodov - Stod  7: 0 ( 4: 0)