KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁCI STARŠÍ+MLADŠÍ 7. kolo 5.- 6.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR – STARŠÍ ŽÁCI

ÚSPĚŠNÉ VÍKENDOVÉ PUTOVÁNÍ PO OSE  PLZEŇ - POŠUMAVÍ

Po odehrání  v pořadí již devíti kol mají před sebou na podzim již poslední čtyři kola. V tom posledním se týmy z důvodu rozlosování pohybovaly se soupeři na ose Pošumaví – Plzeň.  V bilanci odehraných utkání vyšly zejména celky ostře sledovaného přeboru starších žáků který je zrcadlem výkonnosti žákovské kopané v kraji úspěšně. Podle předpokladů bez bodů vyšly naprázdno pouze Horažďovice  na hřišti favorizované Doubravky. Vítězstvím na Košutce si udržely Klatovy vedení v tabulce , na 5. místo se posunula očekávanou výhrou nad Smíchovem  Sušice a  ani remízou ve Vejprnicích nic neztratilo a udrželo si bezpečně dosud výborné umístění v první polovině tabulky.

VEJPRNICE –  NÝRSKO  1 : 1 (1 : 0)  PK  5:4

Ivan Pavlík

Dá se říct, že hosté v tomto utkání ztratili dva body. Do utkání nastupovali oslabeni o 6 hráčů základní sestavy, přesto byli lepším týmem. V 1. poločase se do šancí dostával pouze hostující Michal Vlček, ale nejdříve jeho střelu z dálky skvěle vyrazil brankář, a po té dvakrát váhal se zakončením. Nedáš, dostaneš, se naplnilo v poslední minutě poločasu, kdy po chybě brankáře Jelínka, který váhal s rozehrávkou, kopali hosté rohový kop a podařilo se jim dopravit míč do branky. Ve druhém poločase se dostali domácí na polovinu hostů pouze třikrát, jinak se stále bránili. Nýrští se však prosadili až 7 minut před koncem, kdy centr Filipa Maláta usměrnil do branky Jakub Pavlík. Hosté měli ve druhém poločase spoustu šancí, které nedokázali proměnit. Buď neměli dostatek klidu v koncovce, nebo výborně zasáhl domácí brankář, který byl jednoznačně nejlepším hráčem domácích.

Branky:  35´ Sochor Jaroslav – 63´ Pavlík Jakub

Rozhodčí:  Lejsek  ;  ŽK: 0 : 2 ; Diváků : 20 .

TJ KOŠUTKA PLZEŇ - SK KLATOVY 1898  0 : 1  (0 : 1)

Petr Ulrych

Byl to spíše urputný boj, než líbivý fotbal. Klatovští starší žáci byli ale přeci jen fotbalovější a i když neproměnili kromě jedné své vytvořené brankové šance, bylo jejich vítězství zasloužené.

Branky : Pivoňka

Rozhodčí: Schneider. Bez karet. Diváků 30.

SUŠICE - SMÍCHOV  5 : 0 ( 3 : 0)

SENCO DOUBRAVKA  -  HORAŽĎOVICE  3: 1 ( 2: 1)

Stříbro - Domažlice  0: 6 ( 0: 3), Nepomuk - Tachov  5: 1 ( 2: 1), Přeštice - ZČE  5: 2 ( 2: 2),

1. SK Klatovy    9   8   0   1   50 : 11    24  ( 12)

2. Domažlice     9   7   1   1   71 : 12    23  (  7)

3. Nepomuk       9   7   1   1   52 : 12    22  (  7)

4. Doubravka     9   7   0   2   34 : 19    21  (  9)

5. Sušice        9   5   2   2   28 : 13    18  (  5)

6. Tachov        9   6   0   3   37 : 23    18  (  3)

7. O. Nýrsko     9   2   5   2   18 : 18    14  ( -1)

8. Stříbro       9   3   1   5   25 : 26    11  ( -5)

9. ZČE Plzeň     9   3   1   5   21 : 41    10  ( -5)

10. Přeštice      9   2   2   5   17 : 31     9  ( -7)

11. Košutka       9   2   1   6   22 : 31     7  ( -8)

12. Vejprnice     9   1   2   6   17 : 27     7  ( -7)

14. Smíchov Pl.   9   0   1   8    9 : 98     1  (-11)

KRAJSKÝ PŘEBOR – MLADŠÍ  ŽÁCI

SUŠICE - SMÍCHOV PLZEŇ   6 : 1 (3 : 0).

Branky : 12. Němec Václav (PK) , 25. Mašat Filip,26. Štastný Koloman, 37.,47. a 53.Holeček Lukáš - 40. Hranáč Daniel.

Rozhodčí Cihlář František,hráno bez karet,diváků 30.

Sestava Sušice :Hanč,Potužák P. ,Kutil,Holeček,Mašat, Krouský, Němec,Šťastný,Mach.

VEJPRNICE –  NÝRSKO  8 : 1 (4 : 0)

SENCO DOUBRAVKA   - HORAŽĎOVICE  9: 2 ( 2: 2)

KOŠUTKA -  KLATOVY  1: 3 ( 0: 1)

Radimír Bilíček

V dalším kole krajského přeboru mladších žáků zajížděli klatovské naděje na půdu doposud výsledkově nevýrazné plzeňské Košutky. Na hřišti to však od první minuty nebylo vůbec znát a proti fyzicky velmi vyspělému mužstvu domácích to neměli hosté vůbec lehké. Přesto od úvodního hvizdu rozhodčího hosté rychle získávali územní převahu a když v 8.min. ideálním vysunutím poslal K.Petrmichl do samostatného nájezdu M.Bilíčka a ten svoji šanci s přehledem proměnil ve vedoucí gól, zdálo se, že si hosté v klidu dokráčí pro svoje další vítězství. Opak byl však pravdou a 3 x nastřelená konstrukce domácí branky během I.poločasu mohla být dostatečným varováním.

Srovnat skóre se domácím podařilo díky důrazu svého kapitána T.Krejčího po zbytečném rohovém kopu a tato vyrovnávající branka vyprovokovala domácí k velmi bojovnému výkonu. Proti poctivě a někdy až za hranicí pravidel bránícím domácím se hosté nedokázali dlouho prosadit. Když už se schylovalo k penaltovému rozstřelu, rozhodla šestá střela do brankové konstrukce, která se šťastně odrazila k P.Jílkovi a ten svojí dorážkou zajistil těžce vybojované body. Vítězství v poslední minutě pečetil jako správný kapitán K.Petrmichl.

Branky: T.Krejčí – M.Bilíček, P.Jílek, K.Petrmichl

Rozhodčí:J.Schneider . Bez karet. Diváků  50.

Ostatní výsledky :  Stříbro  Domažlice  3: 3 ( 2: 2)  PK 3:1 , Nepomuk Tachov  3: 7 ( 1: 3), Přeštice ZČE  8: 0 ( 3: 0)

1. Klatovy        9   9   0   0   70 :  6    27  ( 15)

2. Stříbro        9   7   1   1   58 : 15    23  (  7)

3. Doubravka      9   6   2   1   39 : 24    22  (  8)

4. Domažlice      9   6   2   1   61 : 14    20  (  5)

5. Vejprnice      9   6   1   2   55 : 25    19  (  7)

6. Tachov         9   5   1   3   40 : 38    16  (  1)

7. Přeštice       9   4   1   4   43 : 36    13  ( -2)

8. Sušice         9   4   0   5   38 : 30    12  (  0)

9. O. Nýrsko      9   3   0   6   21 : 46     9  ( -3)

10. ZČE Plzeň      9   3   0   6   18 : 66     9  ( -6)