IV. TŘÍDA - skupina B 7.(9.hrané) kolo 5.-6.10.

IV. TŘÍDA – skupina  B

MILČICE VYUŽILY VOLNÉHO DNE BUDĚTIC  K ÚTOKU NA PRVNÍ MÍSTO

V sedmém  a v pořadí již devátém hraném kole podzimní části IV.třídy skupin y B došlo ke střídání na čele tabulky. Tato pozice dosud patřila jedinému celku který v soutěži pokračuje bez porážky FK Budětice. Jelikož ale dosavadní lídr vinou losu měl nucené volno využil k útoku na první místo Sokol Milčice vítězstvím na půdě obávaného soupeře v Kvaseticích . Kontakt c čelem tabulky má i nadále rovněž Myslív , což potvrdil doma jasnou výhrou nad nevyzpytatelnou Plánicí. Další potencionální kandidát na nejvyšší příčky v tabulce Sokol Zavlekov dosáhl nepřesvědčivého vítězství nad posledním TJ  Soběšice, když v se v tomto zápase blýskly u hostů čistým hattrickem Milan Drobný a u domácích dosáhl také hattricku jejich kanonýr Jan Fous.

MYSLÍV -  PLÁNICE     3 : 0 (1 : 0)

Branky: 34.Jaroslav Štěrba,53.Jiří Kubala, 69. Jan Sládek.

Rozhodčí Jan Šafránek. ŽK 1:3.Diváků 40.

KOLINEC - H.M.BOŽÍ  4 : 1 (1 : 1)

Branky:28‘ , 49‘ Ráb Michal, 53‘ vlastní , 71‘ Princ Václav - 42‘ Kuchyňka Boris

Rozhodčí Mácal  R., ŽK 2:2. Diváků 80.

KVASETICE - MILČICE  0 : 3 (0 : 1)

Branky:3. Kubaň Milan, 48. Hůrka Jan, 53. vlastní.

Rozhodčí Petržilka Jiří. ŽK 2:3. Diváků 30.

ZAVLEKOV – SOBĚŠICE 5 : 3 (3 : 2)

Branky: 2. 15.(PK) 70. Fous Jan,30. Turek Jiří,88. Křesák Pavel - 33( PK) 35. 56. Drobný Milan.  Rozhodčí Vladimír Pastyřík. ŽK 1 : 1. Diváků 70.

VEŘECHOV - HRÁDEK B 2 : 1 (1 : 0)

Hnídek Jaromír

Po zaslouženém vedení 2 :0 se domácí nakonec strachovali o výhru.Přesto zaslouženě zvítězili,obě mužstva neproměnili několik šancí a domácí nedali v prvním poločase penaltu.Za krásného podzimního počasí pískal s přehledem Josef Abrahám.

Branky:20. Richter Milan,60 .Hodánek Josef- 76. Pena Marek.

Rozhodčí:Abrahám Josef. ŽK 1 : 3. ČK 1:1(80. Hodánek Josef- 80.Křížek Radek). Diváků : 40.

PAČEJOV B - SUŠICE C 2 : 0 (1 : 0)

Pohodové a oboustranně slušně hrané utkání rozhodly branky Honzy Kodýdka ve 45.minutě a Franty Káby v 58.minutě. Za příjemného počasí před 50 diváky řídil rozhodčí Zdeněk Říha.

Branky:  45.  Kodýdek Jan ,58. Kába František

Rozhodčí  Říha Zdeněk. ŽK 0 : 1 . Diváků 50.