Šumava Net ubytování Šumava, Lipno na Šumavě

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Šumava Net ubytování Šumava, Lipno na Šumavě

Inzerujte - Šumava - Ubytování Šumava - novinky

Ubytování Šumava - novinky

Přečtete si ...
Co se děje v regionu? Pořádáte akce? Zapisujte, sdílejte a propagujte.
Putování z Modravy po Staré Březnické cestě přes Modravskou horu a Cikánskou slať ke Studenému, Novohuťskému a Roklanskému potoku.
Čtvrtá prohra s Jágrovo Kladnem znamená pro Motor konec sezony. Snad tedy příští rok. Fotogalerie Michala Bártíka.
Veřejnosti, natož starostům Šumavských obcí nic netajíme. Naopak s každým představitelem jednotlivých obcí jsme ve velmi úzkém kontaktu a všechny jejich otázky a problémy se snažíme řešit, co nejrychleji to jde, samozřejmě s ohledem na platnou legislativu.
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Informace o programu televize
Informace o programu televize
Videoreportáž
Prvním zdravotnickým zařízením v České republice, která obdrželo certifikát kvality Nadace Krása pomoci se stala Nemocnice Sušice, konkrétně zdejší oddělení následné péče. Nadace, kterou založila naše jediná Miss World Taťána G. Brzobohatá, chce tímto způsobem odměňovat příklady dobré praxe a ocenit kvalitní práci zdravotníků.
Měsíční program akcí...
Starosta Modravy: utajovaná pravda o Šumavě. Jelena Standu zachránila vlna lidské solidarity, vlky, kteří požívají nejpřísnější mezinárodní ochranu, před smrtí nezachránil nikdo.
Páteční večer patřil ve volarském kinosále vesměs ženám, které přišly již po dvanácté na Travesti show.
(17.03.18)
Knihovnice Ladislava Škrnová a Marcela Zvonková připravily pro děti MŠ v Revoluční ulici ve Volarech povídání a tvoření nemocnice.
Téměř 250 pacientů vyplnilo dotazník hodnotící kvalitu péče v sušické nemocnici a vyjádřili se k tomu, co jim při ošetření či pobytu nejvíce chybělo.
výstava fotografií.
Do 30. 6. - pracovní dny - 9:00 – 16:00 - II. patro, chodba KD
Rodinnou show plnou smíchu, vtipu, písniček, originálních soutěží, krásných dárků přiváží kamarád bez hranic Fešák Píno a jeho nerozlučná kamarádka, hvězda mezi bonbóny Bóňa BON Bóňa
28. – 29. 3. - středa – čtvrtek - 9:00 – 16:00 - náměstí Míru
(14.03.18)
Účinkují: Dominik H. Lev, Petr Cerha, Adéla Elbel. - 24. 3. - sobota - 19:00 - Klatovy KD
V programu se představí kapely: DOMAŽLIČANKA, VESELKA LADISLAVA KUBEŠE, MISTŘÍŇANKA, MALÁ DECHOVÁ HUDBA RUBÍN. - 17. 3. - sobota - 16:00 - Klatovy KD
Jarní inspirace pro nadcházející Velikonoce - 19. 3. - pondělí - 17:00 - Klatovy KD
(14.03.18)
26. 3. - pondělí - 19:00 - Klatovy KD - Přijďte si zatančit na taneční akci pro širokou veřejnost pod vedením tanečního mistra Jiřího Hájka.
24. 3. - sobota - 14:00 a 16:00 - loutková scéna KD, vchod od OD Lidl
Repríza hry A. Pruchy. Hra je vhodná pro děti od 3 let.
Výstava obrazů
Videoupoutávka
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
MUDr. Karel Jirásek – praktický lékař Pačejov
V sobotu 11.03.2018 uspořádal Emil Kintzl tradiční závod lyžníků na Mt. Lišák v Kašperských Horách.
Ve Volarech na radnici byla v pátek odpoledne vyvěšena Tibetská vlajka.
Ples Města ve Volarech se uskutečnil již po sedmnácté a nesl se ve stylu první republiky.
Tibetská vlajka bude vyvěšena na 723 radnicích, mj. v Klatovech, Sušici, Železné Rudě, Prášilech, Kašperských Horách, Kdyni, Horažďivicích, Prachaticích, Želnavě, Horní Plané,…
Dětský karneval s Vojtou Vrtkem, aneb zábavné odpoledne pro malé a velké se uskutečnilo v Horní Vltavici na levém břehu teplé Vltavy na místním dětském hřišti.
Kubova Huť nabízí přes jarní prázdniny perfektní podmínky k lyžování.
Zimní kino ve Volarech v mínus deseti stupních přineslo filmový dokument o městě.
6.ročník mezinárodního velikonočního turnaje pro kategorie U15, U14, U12 a U11 proběhne o velikonočních prázdninách v Klatovech.
Nejzákladnějším koncepčním dokumentem, bez kterého nejde o žádný národní park řádně pečovat, je plán péče. Šumava šest let žádný plán péče nemá. Ministerstvo životního prostředí a Správa Národního parku Šumava zcela selhávají.
Informace o programu
Videoreportáž
Videoreportáž
(06.03.18)
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Sjezdovky Obrovec i školní svah jsou upravené strojově a na své si přijdou i milovníci bílé stopy. Běžecké tratě od Obrovce k Lipce, pramenu Volyňky a dál jsou najety, a poněvadž počasí má být příznivé je na co se těšit.
Dětský karneval s Vojtou Vrtkem, aneb zábavné odpoledne pro malé a velké se uskutečnilo v Horní Vltavici na levém břehu teplé Vltavy na místním dětském hřišti.
Po loňském roce, který v tomto čase přinesl první, jak místostarosta Ladislav Touš uvedl nultý ročník zimního promítání na Volarské tržnici.
Dětské šibřinky(maškarní) v motorestu Neznašovy v neděli 4.3. 2018 od 14.00 h. Zábavné odpoledne plné soutěží a her Vám zpříjemní Pavel Justich.
Svit sluníčka, byl příjemný ale závan větru nepříjemný i přesto se závodníci s nástrahami počasí a zejména těžké tratě poprali na jedničku
Ve středu 28. února 2018 podepsali zástupci katolické církve a investora smlouvu o zahájení oprav prostor Jezuitského kostela v Klatovech.
V tichosti byla zrušena lesní správa na Modravě, která pečovala o okolní lesy více jak 200 let. Bez jakékoliv informace se připravují další tzv. úsporná opatření, aniž by byl kdokoliv schopen sdělit jejich rozsah a dopady.
Videopozvánka
Informace o programu
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Svit sluníčka, byl příjemný ale závan větru nepříjemný i přesto se závodníci s nástrahami počasí a zejména těžké tratě poprali na jedničku.
Petr Málek: Důrazně protestuji, aby bylo bezdůvodně zabito divoké zvíře jenom proto, že bylo propagátory divočiny přinuceno ke ztrátě plachosti. Vše nahrává domněnkám, že návštěvníci Šumavy se na „divočinu“ budou chodit dívat pouze do těchto pompézních výběhů.
Úspěch vimperského biatlonisty Ondřeje Mánka, který závodí za Fischer Ski klub Šumava Vimperk, na závodech v Letohradu.
Masopust obrazem objektivu...
Divadelní soubor z Prachatic, který vznikl jako divadelní amatérské sdružení studentů spgš Prachatice a vznikl v roce 1997 přivezl do Zbytin kabaret ZOO.
S motem, kdo si hraje nezlobí byla vernisáží zahájena výstava této dírkované stavebnice z mnoha šroubků a matiček. No a to co se vznikne, to bylo a bude k vidění až do konce března ve Volarech.
Praxe ukazuje, že si pravidla nikdo nedovede jasně vysvětlit a uzavřené částí šumavské přírody se neotevřou ani o píď. Výklad zákona je důležitý např. i z důvodu přístupu k běžeckému lyžování.
Informace o programu televize
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Videoreportáž
Rallye Šumava a Historic Vltava Rallye
Výstava ke shlédnutí v Návštěvnickém centru Srní do 30. dubna.
Rychtář, tygr, starosta, zlodějka,a mnoho dalších masek to byla masopustní jízda obcí i spádovými místy. Kolečko na návsi, odjezd do spádových míst Koryto, kde předal pan rychtář se svou grupou dárek dětem v místním dětském domově a po té do Blažejovic a zpět na dobrou zelňačku a hlavně tancovačku.
S motem, „Kdo si hraje, nezlobí“, byla vernisáží zahájena výstava této dírkované stavebnice z mnoha šroubků a matiček. No a to co se vznikne, to bylo a bude k vidění až do konce března ve Volarech.
Nabízíme mediální spolupráci každému kdo chce intenzivně a výhodně informovat o své činnosti velké množství čtenářů.
Příspěvky označené ikonou [P] jsou placená inzerce. Informujte se o výhodných možnostech inzerce.

Formulář: Šumava Net ubytování Šumava, Lipno na Šumavě

Kontakty - náměty, dotazy, poptávky po službách :

Kontakty: Šumava Net ubytování Šumava, Lipno na Šumavě

Informační server ŠumavaNet.CZ
Mánesova 805, 339 01 Klatovy
e-mail: info@sumavanet.cz

Telefon: 376 322 410 (v případě nepřítomnosti zanechejte vzkaz, zavoláme Vám zpět)
Mobil: 604 828 331
Kontaktní osoba : Mgr. Pavel Hladký, phladky@sumavanet.cz
tel : 376 322 410 , 604 828 331.

Pobočka Sušice, Michal Malina, mmalina@sumavanet.cz
tel : 376 521 022 , 603 892 451.

Infosloupec: Šumava Net ubytování Šumava, Lipno na Šumavě

Šumava - reklama, Šumava ubytování

Penzion Gabreta, Borová Lada

Šumava - aktuality

Šumava Net.CZ - mapy, webcams

Šumava lyžování

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava

Šumava Net.CZ - oblíbené

Přidat k oblíbeným

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Šumava Net ubytování Šumava, Lipno na Šumavě