Penzion Andrea,
Skelná Huť 29, Šumava

Rodinný penzion Andrea se nachází v jedné z nejkrasnějších oblastí Šumavy 5 km od hraničního přechodu se SRN- Sv. Kateřina.

Dají se odtud podnikat výlety na kole i pěšky. Hezký plavecký areál (s krytým i venkovním bazenem) je v městečku Lam vzdaleném 15 km od penzionu.Nedaleko penzionu se nachází letní a zimní středisko Hohen Bogen. Pro zimní radovánky slouží sjezdové i běžecké tratě v blízkém středisku Železná Ruda a Špičák. V okolí najdete značené turistické trasy a cyklotrasy procházející krásnými lesními partiemi s vyhlídkami do vnitrozemí.

Při cestě k našemu penzionu projíždíte městečko Nýrsko, kde se nachází mnoho příležitostí ke sportovnímu využití. Vhodné podmínky jsou pro houbaření a rybaření.

Penzion je situován na okraji vesnice Skelná Huť v klidném prostředí. Hosté mohou využít různé formy pobytu: ubytování se snídaní, polopenzi nebo plnou penzi.Další možností je výběr z bohatého jídelníčku v naší restauraci.

Kapacita lůžek je 35 míst, složení pokojů od 2 lůžkového po 6 lůžkové, každý pokoj má své sociální zařízení. K dispozici je společenská místnost. Pro zábavu slouží velké travnaté hřiště pro více účelů, venkovní bazén, letní terasa, venkovní dětský koutek, šipky, stolní tenis, petang, možnost opékání a grilování, vlastní parkoviště. Pro sportovce možnost zajištění hřiště s umělým povrchem či pronájem kryté sportovní haly a tenisových kurtů (cca 2 km od Penzionu)

Penzion lze využít k firemním večírkům, školení, pořádání svadeb, soustředění fotbalistů, školy a školky v přírodě, při těchto akcí nabízíme smluvní ceny.


Kontakt:
Skelná Huť 29
34022 Nýrsko
Telefon: 774 336 063

E-mail: andrea.lepsi@seznam.cz


Ceník:

Informace prosím žádejte telefonicky či pomocí e-mailu.

Vaše dotazy a poptávky můžete zasílat i pomocí následujícího formuláře:
Jméno  
E-mail, kontakt  
  
Penzion Andrea
Pohled zvenku
Skelná Huť, Šumava
Obývací pokoj
Jídelna
Společenská místnost
Bazén
Hřiště
Informace o Šumavě, Nýrsku a Bavorském Lese naleznete na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ
TOPlist